רוצה לתת

הצטרפו לעשייה בהגדלת מעגל האחריות

לכל אחת וחד מאיתנו יש אור וצבע ייחודי שיכול לתרום, לסייע ולהפרות מישהי.ו אחר.ת

השותפים שלנו מאפשרים לנו לתרום ולעזור יותר, בעזרת המתנדבות ומתתנדבים כישרוניים, ספונסרינג ויצירת תוכניות מקצועיות שמאפשרות לייצר אימפקט לחברה והקהילה באופן ישיר או עקיף.
אם את.ה חולק.ת את אותו החזון, רוצה לעזור לחברה והקהילה בדרך אפקטיבית ועוצמתית, אנו מברכים אותך להצטרף לקהילה שלנו ולעזור לנו להרחיב את מעגל האחריות.

אנו יוצרים כנסים, האקאטונים, מפגשים, סדנאות וקורסים. אם יש לכם.ן מקום בו תוכלו לארח אותנו, כמו למשל חדר כיתה, אולם או מרכז כנסים, נשמח לשמוע מכם.ן. זה המפתח לעזור לנו להרחיב את מעגל המעשים הטובים שלנו.

בלי הדוברות והדוברים המקצועיים שלנו אנחנו לא יכולים לעשות את זה! אם את.ה עם מהמוטיבציה ורצון לחלוק את הידע שלך עם א.נשים סקרניים, אנו זקוקים לך בצוות שלנו! אנו נעזור לך ליצור הנחיות ותוכן לאירוע וניתן לך את החופש להביא את התפיסה הייחודית שלך בנושאים טכנולוגיים ומדעיים עדכניים.

ההתארגנות כעמותה והעשייה עצמה נדרשים למימון, כדרכו של עולם ישנם שירותים שתמיד יעלו כסף, אצלנו אין משכורות ואנחנו . כל שקל עוזר, אנחנו מבטיחות ומבטיחים להשתמש בכספי התרומות באופן הכי אפקטיבי שניתן כדי להגדיל את הסיוע והתמיכה בעמותות שעושות עבודת קודש בסיוע לא.נשים ובע״ח בצרכים הישרדותיים ובסיסיים למחייה בריא והגון.

הרשמה לניוזלטר

אנא מלא.י את השדות הבאים על מנת להירשם לניוזטר שלנו

Subscribe!

It’s easy: all we need is your email & your eternal love. But we’ll settle for your email.

Special price for early birds until 10.10.2020 🚀

Days
Hours
Minutes
Seconds

Join now to our upcoming workshops