0
מתנדבות.ים

Give & Tech

0
נתרמו ₪
0
תלמידות.ים

גיב אנד טק תומכים בעמותות בישראל הממוקדות בסיוע להישרדות/צרכים בסיסים לא.נשים ובע״ח בכל גזע, מין וגיל זאת על ידי שיתוף  ידע מקצועי בתחומי ההייטק ועל ידי כך גיוס כספים לתרומה למען עמותות שונות.

תהליך בחירת העמותת הינו קפדני ומקיף על מנת לוודא שהכסף מושקע במקומות הנכונים ביותר, לטעמנו, בכל זמן נתון. 

כל הפעילים בעמותה עושים זאת בהתנדבות מלאה: בין אם המרצים, האנשים מאחוריי הקלעים ואף המנכ”ל. 

"You might say I'm a dreamer but I'm not the only one..."
John Lennon
Believer

הצטרפו לעשייה של הגדלת מעגל האחריות

לכל אחד ואחת מאיתנו יש אור, צבע ויכולת ייחודית לעזור לזולת לצמוח ולגדול.

השותפים של גיב אנד טק מאפשרים לנו לתרום ולעזור יותר. בעזרתם ובעזרת יצירת שיתופי פעולה אנו יוצרים  תוכניות מקצועיות שמאפשרות לייצר אימפקט לחברה והקהילה באופן ישיר ועקיף. אם אתם חולקים איתנו את החזון ורוצים לעזור לחברה בדרך אפקטיבית עם הכישרון והניסיון שלכם, צרו איתנו קשר והצטרפו לקהילה שלנו. בואו נרחיב את מעגל האחריות.

אנו יוצרים כנסים, האקאטונים, מפגשים, סדנאות וקורסים. אם יש לכם.ן מקום בו תוכלו לארח אותנו, כמו למשל חדר כיתה, אולם או מרכז כנסים, נשמח לשמוע מכם.ן. זה המפתח לעזור לנו להרחיב את מעגל המעשים הטובים שלנו.

בלי הדוברות והדוברים המקצועיים שלנו אנחנו לא יכולים לעשות את זה! אם את.ה עם מהמוטיבציה ורצון לחלוק את הידע שלך עם א.נשים סקרניים, אנו זקוקים לך בצוות שלנו! אנו נעזור לך ליצור הנחיות ותוכן לאירוע וניתן לך את החופש להביא את התפיסה הייחודית שלך בנושאים טכנולוגיים ומדעיים עדכניים.

ההתארגנות כעמותה והעשייה עצמה נדרשים למימון, כדרכו של עולם ישנם שירותים שתמיד יעלו כסף, אצלנו אין משכורות ואנחנו . כל שקל עוזר, אנחנו מבטיחות ומבטיחים להשתמש בכספי התרומות באופן הכי אפקטיבי שניתן כדי להגדיל את הסיוע והתמיכה בעמותות שעושות עבודת קודש בסיוע לא.נשים ובע״ח בצרכים הישרדותיים ובסיסיים למחייה בריא והגון.

קצת מהאירועים שלנו

אנו חולקים ידע בצורת הרצאות, כנסים, קורסים וסדנאות בתחום המדע והטכנולוגיה.

ההכנסות שלנו נתרמו לעמותות המיוחדות האלו

״
בפעילותינו אנו מצילים מזה 20 שנה ברציפות כלבים וחתולים בסיכון ; כאלו שעברו נטישות, שוטטות , הזנחה או התעללות. רבים מהם מגיעים במצב פיסי ונפשי ירוד .השיקום לקראת היציאה לבית מאמץ חדש דורש משאבים כספיים רבים.

יש צורך לכסות הוצאות במרפאות וטרינריות ומול מומחי התנהגות אשר אנו נזקקים לשירותיהם לחיזוק הבטחון, הפחתת חרדות וגילוי תוקפנות אשר מאפיינים לעיתים אובדן אמון בבני אדם בחיות נטושות . כספי התרומה מאפשרים לנו להמשיך ולפעול למענם ולהציל חיים רבים מהרדמה בטוחה בהסגר.

לעיתים רבות כספי התרומה הגיעו אלינו בנקודות זמן קריטיות בהן היינו נואשים ממש לסיוע.

אנו רואים בפעילות של Give & Tech שליחות ציבורית ומוסרית ממדרגה ראשונה ומודים בכל פעם מחדש על הזכות שנפלה בחלקנו להכיר את הצוות המופלא ואת העומד בראשה לטובת אלו שאינם יכולים להודות בשם עצמם .

״
עמותת “מחוברים פלוס” הוקמה עבור חברה בני ה20-40 המתמודדים בסרטן.
במסגרת זו מבצעת העמותה פעילויות שונות ומגוונות  כמו קבוצות תמיכה, מפגשים על בסיס קבוע, עזרה בחוות דעת שניה, סלי מזון ,תמיכה בכל היבט של חולה המטואונקולוגי.
נציין כי עמותת מחוברים פלוס הינה על בסיס התנדבותי מהמסד לטפחות.

את עמותת  Give & Tech  הכרנו לפני כשנתיים ימים מהיום הראשון נוצרה כימיה שאינני יכול להסביר ,אני  מרגיש לב תאום .עצם המחשבה של ללמד וביחד עם זאת

לעשות מעשה ולתרום, זה כשלעצמו  מעיד על עמותת Give & Tech. הכסף שנאסף ונתרם עבור עמותת “מחוברים פלוס: היה “אקמו * (מכשיר חמצן) עבורנו ואפשרות לסייע.

״
עמותת גשר אל הנוער הוקמה בשנת 2002 עם מטרה להעניק הזדמנות שווה להצלחה לבני נוער ממעמד סוציו-אקונומי נמוך, אשר אינם יכולים להיעזר בשירותי חינוך פרטיים ולא מקבלים תמיכה מספקת מהמשפחה.

העמותה פועלת לצמצום היקף הנשירה של בני נוער ממערכת החינוך ומקדמת בני נוער בגילאי 14 – 18 ממעמד סוציו אקונומי נמוך, המגלים מוטיבציה ונחישות להצלחה.

העמותה מפעילה ‘בתים חמים’, זה ״לב״ העמותה, בשעות אחר הצהריים, בתל אביב וברמת גן.

“גשר אל הנוער” פועלת במודל הוליסטי, המאופיין בראייה רחבה של עולמם של בני הנוער, וכולל תמיכה בהיבטים השונים של חייהם, מודל שמביא לאחוזי הצלחה גבוהים ביותר.

״
בתקופה זו של הקורונה פחתו התרומות שהגיעו כדרך קבע לעמותה שלנו ונקלענו למצוקה כלכלית. שמחנו להכיר את רון ויינר המקסים שיזם את הפרוייקט המיוחד.

העמותה מסייעת לנו רבות
בתשלומים שונים וברכישת מזון לצעירות ובעלי החיים שגרים בחווה. בנוסף, דרך הפרוייקט אנו מגיעים לקהל יעד גדול מאוד, איכותי ותומך.

Give & Tech מנסים לעזור לנו תמיד ובכל דרך. לפני חודש גייסו שני בחורים נפלאים עם סבלנות יוצאת דופן, שהקימו עבורנו דף נחיתה מקסים. רון אוזן קשבת מעולה ומאז שהכרנו החיים הפכו קלים יותר ושמחים.
תודה לכם חברי גיב אנד טק, מכולנו, ריגשתם מאוד. ❤


המבנה העגול הייחודי בכיכר אתרים הפך לאחד האיקוניים בעיר תל אביב, איקון שמייצג מועדון חשפנות בלב העיר והקהילה.

בקיץ האחרון החליט הבעלים החדש של המבנה לסגור את כלל הפעילות ולשנות את הפנים של המבנה, וגם של הקהילה.

כל המבנה כיום מוקדש לטובת פעילות חברתית, לקידום הסיוע לאוכלוסיות חלשות ולצמצום השסע החברתי על ידי פעילויות חברתיות.


מסל”ן – מרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית ואלימות בנגב’ פועל מאז שנת 1988 במטרה לסייע, ללוות ולהוות מקור ובסיס לתמיכה מעשית ורגשית לנפגעות, לנפגעים ולבני משפחותיהם.

מרכז הסיוע מעניק את שירותיו, ללא תשלום ובאנונימיות מוחלטת, לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית ואלימות, מבוגרים כמו גם בני נוער וילדים, ללא הבדל דת, גזע, מין או לאום.
לצד הסיוע לנפגעים, אנו פועלים לשינוי חברתי, להעלאת המודעות ולצמצום משמעותי של תופעות האלימות והאלימות המינית הנפוצות בכל רבדי החברה.

העמותה מפעילה כ-250 מתנדבות מסורות שעברו הכשרה ממושכת בתחומי התוכן של תקיפה מינית ואלימות. בעשייתן המסורה הן תומכות, מלוות, מסייעות, מכילות ומאפשרות מרחב בטוח לנפגעות ולנפגעים.

שותפות ושותפים לדרך

הרשמה לניוזלטר

אנא מלא.י את השדות הבאים על מנת להירשם לניוזטר שלנו

Subscribe!

It’s easy: all we need is your email & your eternal love. But we’ll settle for your email.

Special price for early birds until 10.10.2020 🚀

Days
Hours
Minutes
Seconds

Join now to our upcoming workshops